Настановча нарада щодо організації та проведення виробничої практики для студентів ІV курсу спеціальності «Дизайн»

28 листопада 2022 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення виробничої практики для студентів ІV курсу спеціальності «Дизайн».

Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та проінформувала студентів про їх керівників-методистів від коледжу.

Ірина Веніамінівна Стребкова, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Дизайн»), провела вступний інструктаж з техніки безпеки, а також зауважила про важливість дотримання правил поведінки у разі надзвичайної ситуації в умовах  воєнного стану.

Керівники-методисти практики Оксана Василівна Сорока та Тетяна Іллівна Французенко ознайомили студентів з методичними рекомендаціями та програмою виробничої практики, а також розповіли про відповідну супутню документацію, яка повинна бути сформована та подана на захисті.