Профорієнтаційна зустріч викладачів факультету туризму з студентами спеціальності «Туризм»

У рамках профорієнтаційної роботи  відбулась зустріч  студентів 4 курсу спеціальності «Туризм»  нашого коледжу з викладачами факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Доценти кафедр факультету туризму Апельт Галина Василівна та Савчук Надія Іванівна ознайомили студентів з умовами вступної кампанії 2023-24 н.р., розповідали про організацію освітнього процесу на денній і заочній формі навчання, організацію проведення лабораторної і практичної роботи в навчальних лабораторіях, формами організації практики в Україні і за кордоном. Більш детально ознайомили студентів з можливостями вступу і навчання  на заочній і дистанційній формі навчання, що створює умови поєднання навчання в університеті з практичною діяльністю. Також пояснили умови для навчання за кордоном і отримання подвійного диплому європейського взірця, що створює можливості працевлаштування не тільки в Україні, але і за її межами. Ґрунтовно зупинилися на можливості проходити практику під час навчанні в університеті за кордоном, що дає шанс побачити нові країни і сформувати за період навчання професійний досвід і компетенції. Презентували  географію студентів факультету, які стажувалися і  працювали в готелях і ресторанах  в різних куточках планети – Болгарія, Німеччина, Туреччина, Індонезія, Америка, та інші. На завершення розповіли про високий рівень професіоналізму викладачів, можливість досконало оволодіти кількома мовами, насичене щоденними  подіями і подорожами студентське життя, незабутні майстер-класи професіоналів туристичної галузі, а також можливість продовжити навчання  в рідній альма-матер: пройти шлях від фахового коледжу до університету і побудувати початковий етап своєї кар’єри.