Кіновечір української культури

Просування українських пісень, фільмів, літератури є дуже важливим на сьогодення… У студентів 2-го курсу спеціальності «Початкова освіта» виникла цікава ідея, на яку нас надихнула навчальна дисципліна культурологія, адже саме на цих парах ми вивчаємо культуру, звичаї, традиції народів світу. Особливого значення надаємо культурі нашого, українського народу. Щоб показати студентам велич української культури – ми організували благодійний перегляд фільму відомого режисера С. Параджанова « Тіні забутих предків» спільно з викладачем дисципліни культурологія Пазинюк Марією Василівною. Ми гостинно приймали наших товаришів, пригощали солодощами, а вони у відповідь могли зробити благодійний внесок на допомогу ЗСУ. Можливо ви запитаєте: «Чому саме цей фільм?». Це екранізація твору Михайла Коцюбинського. Гуцульщина – великий культурний скарб нашого народу. На тлі гір, трембіт, своєрідних етнографічних будівель розгортається драматична історія. Цей фільм є образом справжньої історичної культури України. Під час перегляду вдалось розглянути одяг який носили наші предки, їх стиль життя, звичаї, традиції. Ми з захопленням роздивлялись кожен орнамент вишиванок та разом з героями переживали їхні емоції. Вартувало б такий захід зробити традицією у нашому коледжі і докладати як можна більше зусиль для того, щоб все більше і більше дізнаватись про українську культурну спадщину, історію, націю… Дякуємо усім хто завітав до нас!

Підготувала:

студентка групи ПО-22