Посвята у студенти на спеціальності “Готельно-ресторанна справа”

17 листопада – Міжнародний день студентів.Одна з перших подій у житті кожного студента – урочиста посвята. Вона згуртовує, допомагає оригінально зустріти першокурсників, привітати їх з початком цікавого студентського життя. Сьогодні у нашому коледжі відбувся урочистий захід з нагоди посвяти у студенти першокурсників та вручення їм студентських квитків. Для студентів І курсу спеціальності “Готельно-ресторанна справа” старшокурсники влаштували ряд  конкурсів, починаючи від приготування фуршетної страви, сервірування столів і закінчуюючи куштуванням “смаколиків” із сюрпризом. Ми бажаємо першокурсникам, щоб сьогоднішній день запам’ятався як початок нового етапу вашого яскравого студентського життя! Вітаємо усіх студентів зі святом!!!