Міжнародний день доброти

10 листопада, з нагоди Міжнародного дня доброти,який відзначається щорічно 13 листопада, студенти Івано-Франківського фахового коледжу групи ПО-15 разом із кураторкою Скиданчук О.М. провели акцію доброти. На вулицях міста ми роздавали патріотичні «метелики» і нагадували про добро, що є у кожного в серці. Усмішки на обличчях дорослих і дітей, викликані такими вчинками, зігрівали душу. Ми дуже раді, що змогли принести у буденне життя місцевих жителів дрібку добра, що дуже важливо в цей важкий час.

Закликаємо всіх творити добро! Допомагаймо один одному,навіть щире слово розпалить віру в щасливе майбутнє. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного.

Віримо в добро, яке обов’язково переможе зло! Допомагаймо ЗСУ! Людям, яким необхідна допомога! І все в нас буде ДОБРЕ!

Слава Україні!