Година мовознавства у Верховинській районній бібліотеці

Студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа” Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом із викладачами коледжу Світланою Миколаївною Павлюк та Сніжаною Михайлівною Николюк у позааудиторний час взяли участь у годині мовознавства “Співуча калинова – наша рідна мова”. Даний захід присвячений Дню української писемності й мови провели працівники Верховинської районної бібліотеки Людмила Дроняк спільно з викладачем Харківського університету Ларисою Миколаївною Ігнатовою, котра змушена була втікати від війни і  вже декілька місяців проживає на Верховинщині. Усі ми розуміємо настільки важливим під час війни є питання знання української мови та спілкування виключно українською мовою для того, щоб здолати нашого ворога у цій війні. Ми щиро дякуємо вам за цікаву й змістовну годину спілкування у дружній атмосфері, за цінний матеріал та патріотичне виховання, за любов до української мови, якою ви поділитлись з нами! Бережімо нашу рідну солов’їну мову!!! Як сказав Максим Рильський : “Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за присутність мови, за багатство мови…”.