ІІІ обласна учнівська конференція з етнопедагогіки “УКРАЇНСЬКА ЕТНОПЕДАГОГІКА ТА НАРОДОЗНАВСТВО НА ТЕРЕНАХ ПРИКАРПАТТЯ: НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ВИМІР”.

4 листопада вихованці секції педагогіки МАНУМ (керівник секції МАНУМ, кандидат педагогічних наук, доцент – Плетеницька Л.С.) взяли участь у ІІІ обласній учнівській конференції з етнопедагогіки “УКРАЇНСЬКА ЕТНОПЕДАГОГІКА ТА НАРОДОЗНАВСТВО НА ТЕРЕНАХ ПРИКАРПАТТЯ: НАУКОВО-ОСВІТНІЙ ТА СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ ВИМІР”.
Виступили з доповідями:
Процків Надія, студентка Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, слухачка секції педагогіки МАНУМ (тема доповіді: “Інноваційні технології застосування народознавства у навчальному процесі НУШ”);
Димашок Марія, студентка Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, слухачка секції педагогіки МАНУМ (тема доповіді: “Варіативність використання міжпредметних зв’язків етнопедагогіки та краєзнавства у НУШ”);
Пішак Юлія, студентка Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, слухачка секції педагогіки МАНУМ (тема доповіді: ” Моделювання проектів народознавчого змісту старшокласникам в процесі навчальної діяльності”).