Знайомство з театром

Питання до поціновувачів мистецтва. Чи любите ви джаз? Можливо, ви ще й захоплюєтеся виставами?

Тоді вам безперечно сподобається вистава “У джазі тільки дівчата”, яку відвідали студентки групи ПО-25 Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, з викладачкою Марією Василівною вирішили поринути у світ мистецтва й побачити це дійство на власні очі. Вистава перевершила всі очікування, а  гра акторів зачаровувала. Слова, пісні, танці виражали ввесь колорит дійства.  Вистава надзвичайно підняла наш настрій, і змусила замислитися над багатьма ситуаціями в житті. “Всі ми не ідеальні” так і закінчилась вистава, хоч і сказано саркастично, але замислитися звичайно є над чим, адже кожна людина шукає в собі тільки негатив, погані риси, не звертаючи уваги наскільки вона прекрасна. Ми унікальні і цим потрібно захоплюватися.

Вистава залишила неповторний післясмак, який ще зберігся й до сьогодні. Наша група дуже захопилася цим дійством і надзвичайно вдячна Марії Василівні за приємно проведений час. Сподіваюся, у вас виникне бажання переглянути цю виставу і насолодитися красою дійства.

Підготували:

Текст Ангеліна Дубковецька