РОЗПОЧАЛАСЯ НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ – ДОШКІЛЬНИКІВ

Три шляхи ведуть до  знань:
шлях міркувань – цей шлях найблагородніший;
шлях наслідувань – це найлегший шлях;
і шлях досвіду – цей шлях найтяжчий.
Конфуцій

Щороку студенти спеціальності «Дошкільна освіта» проходять навчальну педагогічну практику. Цього року 89 студенток ІІІ курсу матимуть  можливість перевірити свої знання з педагогіки та методик дошкільної освіти у практичному відпрацюванні.

7 вересня 2022 року відбулася настановна онлайн-нарада щодо організації навчальної практики «Помічник вихователя в групах дітей раннього та молодшого дошкільного віку» для студентів спеціальності «Дошкільна освіта». Заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта ЧУПРОВСЬКА ознайомила  присутніх з наказом щодо проведення практики та з її особливостями. Від голови циклової комісії професійно-практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта» Оксани СЕЛЕПІЙ студенти отримали інформацію (алгоритм проведення практики, методичні поради).

Керівники-методисти  від коледжу, зокрема викладачі Червінська І.Б., Данів Т.Ю., Чупровська М.Я., звернули увагу на обов’язковості дотримання техніки безпеки  під час проходження практики.