Настановча нарада щодо організації та проведення навчальної практики студентами ІIІ курсу, спеціальності «Прикладна математика».

10 червня 2022 року відбулась настановча нарада щодо організації та проведення навчальної практики студентами ІIІ курсу, спеціальності «Прикладна математика».

Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, котра ознайомила студентів із наказами щодо організації та проведення практики.

Керівники-методисти практики Солонець Д.М. та Василів М.М. провели вступний інструктаж з техніки безпеки та ознайомили студентів з методичними рекомендаціями щодо навчальної  практики та  формами звітності

Для студентів це вже не перша практика, а тому бажаємо їм отримати максимум практичних знань та вмінь, а також зробити ще один крок до здобуття своєї майбутньої професії.