Захист виробничої (технологічної) практики у студентів 4 курсу спеціальності “Прикладна математика”.

10 червня відбувся захист виробничої (технологічної)  практики у студентів 4 курсу спеціальності “Прикладна математика”.

На конференції були присутні  Чупровська Марта Ярославівна та керівники-методисти: Солонець Дмитро Михайлович, Драган Оксана Борисівна та Василів Микола Миколайович.

Свої роботи демонстрували студенти групи ПМ-41 та ПМ-42   Практика проходила дистанційно, але це не завадило студентам продемонструвати чудові результати.

Метою виробничої практики є: формування у студентів, на базі здобутих під час навчання знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах.

Під час проходження студенти продемонстрували себе як перспективні спеціалісти, виявили бажання розвиватися та ділитися своїм досвідом з колегами.

Студенти отримали дуже цінний досвід. Кожен знайшов для себе щось цікаве та корисне, що в подальшому буде використовувати в професійній діяльності.