Студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа” відвідали Туристично-інформаційний центр у селищі Верховина

Під час виробничої практики, студенти 3 курсу спеціальності “Готельно-ресторанна справа” разом із керівником-методистом практики Лілією Миколаївною Микитин, побували в Туристично-інформаційному центрі селища Верховина, де послухали цікаву, змістовну та пізнавальну розповідь професійного гіда-провідника, працівника туризму із 40-річним досвідом роботи, працівника рятувальної служби селища Верховина – Василя Олексійовича Кобилюка. Під час зустрічі, студенти дізналися багато цікавої інформації про розробку туристичного маршруту, а також ознайомилися із розробкою програми перебування туристів. У своїй розповіді Василь Олексійович наводив багато прикладів зі свого життєвого досвіду. Найбільше усім запам’яталось визначення “Туризм – явище, яке заходить через очі, проходить через душу і виходить через кишеню туриста”. В кінці зустрічі Василь Олексійович Кобилюк роздав студентам інформаційні буклети та побажав безпечних походів і успішного навчання.