День відкритих дверей

Вас щиро вітає ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПРИКАРПАТСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА.

У важкий час випробувань, ми раді, що змогли зустрітись у форматі офлайн із дев’ятикласниками – майбутніми вступниками. Ми розуміємо, екстримальні умови, але навчатися потрібно, здобувати фах, формувати цілісних особистостей та гідних громадян. З вступним словом до абітурієнтів звернувся директор коледжу – Москаленко Юрій Михайович. У відеоролику звернулись хоробрі студенти нашого коледжу, які мужньо тримають оборону на сході України. Усі аспекти вступу повідомила відповідальний секретар приймальної комісії Гоцанюк Тетяна Василівна. Голови циклових комісій та завідувачі відділеннь детальніше ознайомили вступників із спеціальностями.

Сподіваємось, що кожен обере професію до душі. Спільними зусиллями ми відновимо нашу країну. Слава Україні!