ЛІДЕРСТВО. ДОСВІД США ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Українці – лідери! І в цьому вже не сумнівається жодна цивілізована країна світу! З власним почуттям гідності, власною мовою, культурою, традиціями, побутом, ментальністю, своєю суверенною незалежною Державою! Повчитися досвіду лідерства від наших партнерів у сфері освіти, тренерів програми «Character International», Inc із США (м. Даллас, Техас) змогли студенти та викладачі Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника протягом 11 та 12 травня. У форматі онлайн навчання були розглянуті такі питання: стилі лідерства, стратегії поведінки лідерів, особистісні характеристики лідера. Дякуємо викладачам навчальної програми: доктору психологічних наук Джону Д. Куку, сертифікованому тренеру, магістру психології Девіду Ф. Глісону, а також перекладачці програми, директорці центру альтернативної освіти KAIZEN (м. Івано-Франківськ) Анні Довженко, котра допомагає краще зрозуміти зміст навчання. Дякуємо за співпрацю! Віримо у перемогу! І не тільки віримо, але й використовуємо свої лідерські здібності для того, щоб перемогти!

Слава Україні!