Спортивний рух – «Перемагаємо разом»

Студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника продовжують навчатися, розвиватися, ставати сильнішими в непростий для України час. Активна рухова, фізична діяльність є фундаментальним чинником формування, збереження та зміцнення здоров’я. Під час дистанційного навчання одним з форматів фізичного виховання студентів коледжу стала їх участь в онлайн-заняттях, організованих спільнотою вчителів Junior разом із Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти та Комітетом фізичного виховання і спорту, які входять до Всеукраїнського розкладу. Запрошені зірки, учасники з різних міст, цікаво підібрані комплекси фізичних вправ сприяють чудовій спортивній атмосфері, бажанню займатися, рухатися вперед і відчуттю єдності!