ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ СЕКЦІЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

8 квітня відбулась  звітна наукова конференція секції спеціальності «Готельно-ресторанна справа» на тему: «Туристично-рекреаційний потенціал України і її туристичних центрів». З привітальним словом до учасників конференції звернувся Завідувач навчально-методичним кабінетом Василь Іванович Глушко, який наголосив, що попри вкрай складну ситуацію в Україні,  участь у науковій роботі допомагає студентам глибше дослідити актуальні теми, які в майбутньому стануть в нагоді у їх професійному зростанні. З цікавими науковими доповідями виступили студенти ІІ та ІІІ курсів (Марина Дуленчук, Юрій Зеленчук), які провели паралель в розвитку туризму, готельно-ресторанної справи між минулим і сьогоденням, а також назвали перспективи розвитку сфери обслуговування після війни в Україні. Всі учасники та викладачі брали активну участь в обговоренні актуальних тем, ставили доцільні  запитання, а студенти-доповідачі давали змістовні відповіді на них.

Вкінці Василь Іванович подякував студентам-доповідачам та науковим керівникам Наталії Миколаївні Максим’юк та Світлані Миколаївні Павлюк за якісну підготовку до наукової конференції та сумлінне ставлення до своєї роботи кожного учасника даного заходу. Ми чудово розуміємо, що кожен з нас має робити на своєму місці все можливе для якнайшвидшої перемоги нашої прекрасної України та її процвітання після закінчення війни, зокрема в галузі туризму.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!