Звітна студентська наукова конференція на спеціальності “Туризм”

8 квітня 2022 року відбулася звітна наукова студентська конференція за 2021 рік на спеціальності “Туризм”. Попри непростий час для України і її народу кожен із Українців має бути бійцем свого фронту. Наукова спільнота і студенти несуть вічне – знання, саме це потрібне і необхідне в новозбудованій і оновленій Україні! Такий меседж озвучений на конференції керівником відділення  (Наконечна І.М) і науковими керівниками, викладачами коледжу (Рудейчук-Кобзєва М.Я, Гушул Р.В., Вольвин Е.М.) і підтриманий студентами у своїх дослідженнях -презентаціях.

Проблематика досліджень різноманітна і актуальна для розвитку туристичної сфери і формування майбутніх професіоналів фахового рівня. Тематика була присвячена проблемам сьогодення і майбутнім тенденціям розвитку світової туристичної спільноти XXI ст. Говорили про знання і удосконалення професійних навичок щодо питань гігієни і санітарії в туристичній сфері (Кукурудз В.,Т-31), необхідності знання англійської термінології в умовах глобалізації сучасного світу (Рак О., Т-11) . Цікавими були аналіз фактів, аргументація і вивчення взаємозв’язку з питань впливу міжнародного туризму на економіку країн світу, в контексті  збройних конфліктів і війни  в Україні та світі, в рамках геополітичних наслідків від їх руйнівної дії (Королик Н., Т-21). Констатація факту пандемії, негативних наслідків для міжнародної економіки і  туристичного сектору України було викладено в роботі «Індустрія туризму в умовах COVID-19» (Данилюк М.,Т-31). Додали оптимізму дослідження, які особливо актуальні в мирний час: це розвиток і сучасні тенденції активного туризму (Гринів А., Т-21) і інноваційні технологічні новинки в готельно-ресторанній сфері (Когуч О.,Т-31). Дуже цікавою і актуальною в умовах реальних подій була проблематика «Психологічний туризм як засіб реабілітації після війни» (Клим’юк У.,Т-31), де охарактеризовано вид туризму «псе-тур», презентовано методики і тури, які використовуються для оздоровлення і реабілітації  в Україні з 2015 року. Таким чином, наукові презентації студентів на конференції показали, що дослідження, вивчення, знання – це об’єктивна складова наукового світу, не зважаючи на виклики сьогодення. Також було підкреслено, що держава Україна тепер є популярним брендом, який відомий кожному цивілізованому жителю планети Земля. Відповідно, завданням для студентів спеціальності «Туризм» тепер є вчитися, піднімати свій професійний рівень і здобувати нові компетенції!

Туризм, як і подорожі, – вічний!