Місто парків сьогодні – місто руїн

Ірпінь…

Місто парків сьогодні – місто руїн. До повномасштабного наступу Ірпінь називали Українським Парнасом за його багату мистецьку спадщину, а за потужний і стрімкий розвиток протягом останніх років – Українським дивом.

Ірпінь впродовж чотирьох тижнів потерпав від обстрілів окупанта. ЗСУ відважно захищали населений пункт, не допускаючи жодної можливості для його окупації орками. За подвиг, масовий героїзм та стійкість громадян, виявлених під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України Ірпінь отримав звання «місто-герой».

Наразі в середмісті багато спалених автівок та побитої ворожої техніки. Комунальники докладають всі зусилля, щоб повернути належний вигляд. Та навіть чисті вулиці зберігатимуть події лютого-березня 2022 року.

Весна – час відродження. Україна відновить свої сили, міць і славу.

Підготувала:

студентка Івано-Франківського фахового коледжу