«Герої не вмирають…Просто йдуть…»

21 лютого 2022 року відбувся виховний захід присвячений вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні, який підготували студенти групи ПО-21 Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника». Організаторами виступили практикантка, студентка четвертого курсу спеціальності «Політологія» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольга Капітан та керівник на базі практики, викладач Івано-Франківського фахового коледжу Богдан Максимець.

Революція гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло вісім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Головною метою виховного заходу було познайомити студентів з історичним і суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників. У його ході студентка Іванна Вінтонюк, зокрема, декламувала поезію «Пам‘ять героїв Небесної Сотні» Василя Старостенка. Також присутні студенти взяли активну участь в обговорені подій на Євромайдані, висловили свої думки стосовно Революції гідності й нинішньої ситуації в Україні.

За результатами заходу студенти зробили висновок, що жертва Небесної Сотні – недаремна, адже завдяки їй Революція гідності здобула перемогу 22 лютого 2014 року.

Повідомлення підготувала практикантка, студентка четвертого курсу спеціальності «Політологія» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Ольга Капітан.