Вифлеємський вогонь у коледжі

29.12.2021 року юнаки і дівчата з ПЛАСТу (Національна Скаутська Організація України) урочисто передали Вифлеємський вогонь коледжу. Хай полум’я Вифлеємського вогню дарує нам надію на мир і віру в перемогу!

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у Вифлеємі. Акція була заснована в 1988 році як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. Першими ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — інших країн. До України вогонь вперше потрапив завдяки пластунам у 1992 році.

Пластуни передають Вифлеємський вогонь миру не тільки на заході та в центральній Україні, але й у містечка на сході, прифронтових містечках, а також українським військовим разом зі словами підтримки та листами від найменших пластунів.

Традиційно вифлеємська свічечка запалюється у святковий час Різдва як символ миру не тільки в Україні та громаді, а у родині зокрема.

Підготувала студентка групи ПО-15 Уляна Тарасевич