День фізичної культури та спорту

Україна – держава з міцними спортивними традиціями. Тому щороку ми відзначаємо День фізичної культури та спорту, який був заснований в далекому 1994 році. Вже традиційно в Івано-Франківському фаховому коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» студенти та педагоги активно долучаються до проведення святкових заходів з нагоди Дня спорту. Спільна пробіжка вранішніми вулицями міста та енергійна руханка додали бадьорого настрою та мотивації в дотриманні здорового способу життя, занятті спортом і, звісно, навчанні.

Різносторонній розвиток здобувачів освіти, набуття ними не лише відповідних освітньо-кваліфікаційних компетенцій, а й формування правильних життєвих орієнтирів є незмінною стратегією діяльності нашого коледжу.