Виховний захід «В моєму серці Україна»

1 вересня 2021 року студенти групи ПО-31 Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника разом із куратором групи Оксаною Цюняк провели виховний онлайн захід на тему «В моєму серці Україна», приурочену 30 річниці проголошення незалежності України.

Захід розпочався із декламування поезії Ліни Костенко:

Буває часом сліпну від краси,

Спиняюся, не тямлю, що за диво —

Оці степи, це небо, ці ліси —

Усе так гарно, чисто, незрадливо.

Усе як є — дорога, явори,

Усе моє — все зветься Україна.

Присутні переглянули літературно-музичну композицію «Синергія традицій і сучасності», читали поезії про Україну, рідний край, українську мову; молилися за мир, спокій та мирне небо над Україною. Хвилиною мовчання згадали тих, хто за нашу свободу й щасливе майбутнє країни віддали своє життя. На завершення заходу третьокурсники коледжу висловили свої побажання щодо щасливого майбутнього нашої держави; з упевненістю зазначили, що потрібно любити свій рідний край, цінувати те, що маємо прекрасну милозвучну українську мову і незалежну державу, що носить горде ім’я − Україна.