Захист архівної практики на спеціальності “Право”

Відбувся захист архівної практики на 2-му курсі спеціальності “Право”. Таким чином наші 2-курсники завершили цьогорічний освітній процес і , відповідно до нормативних документів, були переведені на 3-й курс.

Відповідно до наказу, архівну практику в цьому році другокурсники проходили на базі Державного архіву Івано-Франківської області. Керівником практики була призначена викладач Малиновська І.В., яка впродовж практичної підготовки надавала консультації студентам, вказувала напрямки їх роботи, надавала методичні рекомендації щодо формування матеріалів практики.

За результатами захисту всі студенти 2-го курсу завершили практичну складову освітнього процесу успішно та отримали позитивні оцінки на захисті.