Захист виробничої практики на спеціальності «Право»

18 червня 2021 року відбувся онлайн захист виробничої практики студентів 4-го курсу спеціальності «Право».

На захисті були присутні заступник директора з навчально-виробничої роботи Чупровська М. Я. та керівники-методисти Наконечна І.М., Малиновська І.В., Савчин Н.В., Блаженко Т.В., Гаргат-Українчук О.М.

Захищаючи свої матеріали практики, студенти продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки. У цьому році, враховуючи епідеміологічну ситуацію, студенти-випускники мали змогу пройти практичну підготовку офлайн в нотаріальних конторах, судах, правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування, на підприємствах, установах та організаціях, де функціонує юридична служба.

Основною метою  виробничої практики є поєднання теоретичної підготовки студентів та практичних навичок роботи за фахом для полегшення виходу студентів на ринок праці. Наші випускники показали готовність застосування отриманих вмінь та знань у процесі виконання практичних функцій при здійсненні юридичної діяльності.