Захист практики із додаткової кваліфікації «Корекційна освіта»

7 червня, став для групи ПОко-4 дуже особливим та насиченим. Відбувся захист практики із додаткової кваліфікації «Корекційна освіта».

Ми дуже старанно готувались, звісно ж, було присутнє хвилювання. Але згадуючи всі моменти практики відразу ставало якось затишно та спокійно.

Хоча корекційна практика тривала лише два тижні, ми здобули дуже багато необхідних знань та умінь, змогли перевірити та застосувати свої знання на практиці, не опускати руки, коли виникають труднощі, щось не виходить, в рухатись тільки впевнено вперед.

Я черговий раз переконалась в тому, що наші викладачі – найкращі. Щиро дякуємо Лідії Михайлівній за знання, які ми отримали на парах. Адже коли ми прийшли на практику, то були озброєні хорошими та якісними теоретичними знаннями.

Дітки з ООП такі ж, як і всі, просто потребують трішки більше уваги, підтримки та любові.

Я люблю те, що роблю і вкотре розумію, що вчинила правильно, коли обирала професію за покликом душі та серця.

«Серце віддаю дітям», – писав Василь Сухомлинський. Це сильні слова, не бійтесь відкривати серця дітям, взамін ви отримаєте дуже багато – щиру дитячу любов та прочитаєте в очах безмірну вдячність…