ЗАХИСТ ПЛЕНЕРНОЇ (БІОНІЧНОЇ) ПРАКТИКИ

8 червня відбувся онлайн-захист біонічної практики у студентів ІІ курсу спеціальності «Дизайн». Керівник практики від коледжу –  Чупровська М.Я. Керівниками-методистами груп були: Сорока О.В. (Дз-21) та Французенко Т.І. (Дз-22). Під час захисту кожен студент продемонстрував свої напрацювання за період проходження практики тривалістю 3 тижні. Завдання складалися із трьох частин: 1. графічні зображення цілої, або частини архітеркури; 2. елементи фауни та флори з максимальним відтворенням характерної фактури засобами живопису та рисунку; 3. щоденник матеріалів практики. Більша половина практикантів показали високий рівень виконання завдань та на відмінно захистилися. Вітаємо із захистом, бажаємо гарно відпочити та набиратися нових емоцій, вражень для творчості до наступного навчального року!!!!