Психолого-педагогічні аспекти творчості Василя Стефаника

21-22 квітня 2021 року, у рамках регіональної цільової програми «Відзначення в області 150-річчя від дня народження Василя Стефаника у 2021 році», затвердженої рішенням обласної ради від 22.06.2018 №880-22/2018, відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Психолого-педагогічні аспекти творчості Василя Стефаника» у якій взяли участь викладачі та студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Наш освітній заклад виступив не тільки у ролі учасника заходу, а й співорганізатора.

За результатами конференції було надруковано збірник матеріалів до якого ввійшли тези викладачів, есе та творчі роботи  студентів коледжу, котрі стали учасниками конкурсу «Василь Стефаник і сучасність». За підсумками заходу студенти Маланій Ірина, Мартинів Юлія, Канюк Анастасія, Андрусяк Юлія, Мельник Катерина посіли 2 та 3 місця відповідно та нагороджені дипломами. Викладачі коледжу, стали не тільки активними учасниками конференції, а й успішно завершили програму курсів підвищення кваліфікації «Інноваційні методичні підходи до вивчення творчості Василя Стефаника в контексті літературознавчих та мовознавчих тенденцій ХХІ століття» на базі Центру інноваційних освітніх технологій  «PNU-EkoSystem» та отримали сертифікати.

SCAN0002