31 травня 2021 року в Івано-Франківському фаховому коледжі зі спеціальності “Туризм” було проведено інструктаж, перед виходом на виробничу практику. Студенти другого курсу будуть проходити практику на об’єктах та в закладах туристичної сфери Івано-Франківської області. Це – туристичні компанії, готелі і ресторани. Основне завдання виробничої практики – максимальне втілення теоретичних знань в практичну діяльність і формування професійних компетенцій у студентів. Туристична сфера – найбільша за кількістю задіяного персоналу в світовому господарстві. Період пандемії пройде, життя у подорожах відновиться. Відповідно, зросте потреба у працівниках такого напрямку. Такий підсумок підвели керівники практики, з настановою для студентів:
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/06/5-1-498x1024.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/06/photo_2021-05-31_14-39-53-2-498x1024.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/06/6-1.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/06/2-2.jpg)
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/06/4-2.jpg)