Виробнича практика зі спеціальності “Туризм” продовжується!

31 травня 2021 року в Івано-Франківському фаховому коледжі зі спеціальності “Туризм” було проведено інструктаж, перед виходом на виробничу практику. Студенти другого курсу будуть проходити практику на об’єктах та в  закладах туристичної сфери Івано-Франківської області. Це – туристичні компанії, готелі і ресторани. Основне завдання виробничої практики –  максимальне втілення теоретичних знань в практичну діяльність і формування професійних компетенцій у студентів. Туристична сфера – найбільша за кількістю задіяного персоналу  в світовому господарстві. Період пандемії пройде, життя у подорожах відновиться. Відповідно, зросте потреба у працівниках такого напрямку. Такий підсумок підвели  керівники практики, з настановою для студентів:

Теорія і практика – невід’ємна складова успіху майбутнього фахівця туристичної сфери!