Захист виробничої пробної практики 3 курсу ДО

28 травня 2021 року відбувся захист пробної виробничої практики у групах ДО- 31,32,33,34.

Навіть попри карантинні умови студенти мали можливість проходити практику на базах м.Івано-Франківська та області.
На заході були присутні: заступник директора з навчально-виробничої роботи Чупровська М.Я., завідувач відділення спеціальності “Дошкільна освіта” Сидорук О.М., голова циклової комісії дисциплін спеціальності “Дошкільна освіта” Селепій О.Д. та керівники- методисти: Данів Т.Ю, Червінська І.Б, Костан І.Й, Багрій М.А.
Студенти продемонстрували презентації, відео та фото виконаної роботи під час практики, метою якої є формування професійних умінь і навичок, удосконалення особистісних якостей майбутніх педагогів, оволодіння різними видами професійної діяльності.