Батьківські збори на 1-му курсі спеціальності “Право”

Однією із складових забезпечення ефективного навчання є взаємодія студентів, батьків, викладачів та адміністрації коледжу. Елементом такої взаємодії є проведення батьківських зборів. На виконання вказівок ректорату у зв’язку із запровадженням адаптивного карантину на території Івано-Франківської області зустріч з батьками першокурсників спеціальності “Право” відбулася в режимі відеоконференції. Академнаставник Савчин Н.В. ознайомила батьків з результатами навчання студентів. Завідувач юридичного відділення Наконечна І.М. проінформувала про графік освітнього процесу першокурсників та про необхідність виконання умов договору про навчання. Запрошені викладачі висловлювали свої зауваження щодо успішності студентів. Батьки студентів мали можливість звернутися зі своїми побажаннями та пропозиціями щодо вдосконалення освітнього процесу в коледжі.