Global Money Week 2021 та освітній марафон

Цьогорічний Global Money Week та неймовірний освітній марафон, в якому Івано-Франківський фаховий коледж взяв активну участь, добігає до завершення. Цікаво проходили вікторини на сторінці Флешмоб «Як ми святкуємо Global Money Week 2021?» дав можливість студентам коледжу творчо підійти до виконання різноманітних завдань та покреативити! Адже учасниками стали студенти різних спеціальностей!
Для кожного стане корисною інформація вебінару «Стрес-тест особистих фінансів, або Як забезпечити фінансову стійкість в умовах невизначеності».
З великим зацікавленням ми мандрували онлайн
Також ми самостійно вчилися аналізувати особистий бюджет, деталізувати власні доходи та витрати.
Тижневий марафон був цікавим і насиченим, але результат того вартий – ми вчилися працювати злагоджено єдиною командою!
За результатами проведеної роботи беремо участь у конкурсі «Топ-10 найактивніших закладів вищої освіти України під час