Що буває, коли матеріал навчальної програми відображає реалії життя, а студенти творчо підходять до виконання домашнього завдання? Пропонуємо переглянути «домашню роботу» студентів Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ імені В. Стефаника, які навчаються на 3 курсі відділення «Початкова освіта» за спеціалізацією «Англійська мова» (викладач Кравченко І.М.). З точки зору викладача, тут «ще треба попрацювати над мовою», але ж не помиляється лише той, хто нічого не робить! А наші студенти не лише опановують нові знання, а й набувають навичок співпраці та командної роботи навіть в умовах дистанційного навчання та «червоної зони».
Про наших студентів та домашні завдання….
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/03/університет-школа-дистанційне-навчання-карантин.jpg)