Звітна наукова конференція студентів Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2020 рік

29 березня – 2 квітня 2021 року в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться Звітна наукова конференція студентів коледжу за 2020 рік. Конференція відбудеться у форматі онлайн.

29 березня о 14:00 – дистанційне пленарне засідання за покликанням meet.google.com/ddq-tnrt-anm;

Вступне слово:

ПРИВІТАННЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ – директор коледжу, кандидат філософських наук, доцент, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ МОСКАЛЕНКО.

Обговорення доповіді:

ЕКОЛОГІЯ: НАУКА, БІЗНЕС ЧИ ФІЛОСОФСЬКИЙ СВІТОГЛЯД

Доповідач – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології, завідувач кафедри біології та екології Державного вищого навчального закладу “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” МИРОСЛАВА МИРОНІВНА МИЛЕНЬКА.

30 березня – 2 квітня – секційні засідання за участю студентів коледжу (онлайн посилання та час згідно з програмою);

2 квітня – підсумкове засідання.

П Р О Г Р А М А звітної наукової конференції студентів Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2020 рік

програма _конф