ІНФОРМАТИВНО-МОТИВАЦІЙНА ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ДЛЯ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ «ВСТАНЬ З ДИВАНУ, ВЗУЙ КРОСІВКИ»!

Формування особистості шляхом її всебічного розвитку, створення умов для розкриття здібностей і талантів студентів, заохочення їх до рухової активності та здорового способу життя – важлива складова системи завдань, що стоять перед сучасним закладом вищої освіти в умовах сьогодення.

З цією метою 4 березня в Івано-Франківському фаховому коледжі      ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” відбулася тематична зустріч в режимі «онлайн» студентів навчального закладу з майстром спорту міжнародного класу, чемпіонкою світу та Європи серед юніорів, учасницею Олімпійських ігор в Афінах – Нелею Непорадною.

В ході зустрічі титулована легкоатлетка поділилась власною історією успіху та змістовно розкрила питання, що найбільш зацікавили присутніх, зокрема:

– як мотивувати себе до занять спортом в умовах сучасних викликів, що постали перед суспільством;

– з чого розпочинати перші пробіжки;

– як отримувати задоволення від бігу;

– як біг впливає на самопочуття;

– секрети швидкого відновлення після фізичного навантаження тощо.

Підводячи підсумки зустрічі, її організатор, керівник фізичного виховання коледжу – Олена Мельник, закликала всіх присутніх до подальших зустрічей на спортивних аренах та майданчиках Івано-Франківська.