Захист навчальної практики з програмування студентами III курсу спеціальності «Прикладна математика»

У період з 23.11.2020 до 13.12.2020 студенти III-го курсу спеціальності «Прикладна математика» проходили навчальну практику з програмування та вперше в житті спробували застосувати набуті теоретичні навики на практиці. Ця практика дозволила їм вдосконалити вміння роботи з такими середовищами як C++, Python, C#.

Було розроблено багато цікавих програм, які значно полегшують роботу користувачеві, а також було створено декілька ігрових програм.

Для кожного студента ця практика була джерелом нових емоцій та проходили вони її із великим задоволенням. У майбутньому студенти сподіваються, що кожний інший вид практики буде таким же цікавим, пізнавальним та продуктивним.

Презентація_Практика ПМ