Ювілейний ХХ радіодиктант національної єдності

Краща мова єднання – це українська, нам Україну народила.

Краща мова кохання – це українська, сила небес їй дала крила….

Сьогодні, 9 листопада, в День української писемності та мови, відбувся двадцятий ювілейний Радіодиктант національної єдності, що вже перетворився на міжнародний флешмоб і щороку охоплює все більшу кількість учасників. Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника долучився до написання радіодиктанту. Ініціаторкою мовного флешмобу в коледжі виступила завідувач Педагогічного відділення Полякова Тетяна Вікторівна. День української писемності – справжнє свято для усіх учасників радіодиктанту, тому на занятті «Основи культури і техніки мовлення» всі студенти 3 курсу і викладачі коледжу були у вишиванках. Таким чином студенти та викладачі нашого навчального закладу разом з усією Україною відзначили День української писемності та мови. Цьогоріч радіодиктант писали на тему “Виклики книжкової ери”. Він прозвучав на хвилі Українського радіо. Текст до диктанту написав відомий письменник і видавець, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович, а читала його відома акторка Римма Зюбіна. Це свято спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового товариства до вивчення та розвитку української мови, її пропаганди і популяризації та водночас демонстрацію краси й багатства. Адже кожен народ відбувся лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Підготувала студентка 3 курсу Борищак Анна