Дистанційне навчання Спеціальність «Прикладна математика»

Карантин – це нелегкий час для кожного з нас. Ми змушені сидіти вдома, для того щоб не захворіти, щоб в подальшому мати можливість повноцінно жити, гуляти і навчатись. Але хто сказав, що карантин – це причина байдикувати? Студенти спеціальності “Прикладна математика” разом зі своїми викладачами продовжують розвиватися та здобувати знання. Щодня проводяться пари й усі отримують домашнє завдання.

В еру новітніх технологій, ми маємо багато можливостей, на онлайн парах можна відповідати, дискутувати та отримувати оцінки.  Студентам спеціальності, як майбутнім IT-спеціалістам, це не тільки здобуття знань, а й досвід у віддаленій роботі та практика застосувань різних  комп’ютерних програм.

Щиро надіємось, що скоро зможемо повернутись у рідні аудиторії, а поки що, залишаймося вдома!

Бережіть себе! Будьте здоровими!!!