XXIII Всеукраїнський волейбольний турнір пам’яті Б. Завальського серед жіночих команд

28 лютого 2020 року cтудентська збірна команда з волейболу  Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» вдруге взяла участь у Всеукраїнському турнірі пам’яті Б. Завальського. Змагання проводилися в спортивному залі Івано-Франківського коледжу технології та бізнесу.

Спортивне дійство розпочалося з церемонії відкриття змагань. Чудове представлення команд господарями заходу додало атмосфери свята й наснаги учасникам для подальшої боротьби.

Студенти Івано-Франківського коледжу до кінця боролися за вихід у фінал, проте не вистачило сил й досвіду в змаганні з досвідченими гравцями команд Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича, Луцького педагогічного коледжу та Івано-Франківської ДЮСШ № 2.

У підсумку всіх ігор жіноча збірна команда коледжу зайняла 4 місце в групі.