Наполегливість – запорука успіху!

29 лютого 2020 року на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2019–2020 н. р. У секції «Історія України» брала участь студентка другого курсу спеціальності «Початкова освіта» Івано-Франківського коледжу Рубаняк Оксана Володимирівна (науковий керівник Максимець Богдан Володимирович), яка в результаті посіла друге місце.

Напередодні, 28 лютого 2020 року, стали відомі імена переможців ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства на теренах Прикарпаття. Серед них є також Рубаняк Оксана Володимирівна, яка на основі висновків обласного журі здобула перше місце.

Підготувала студентка групи ПО-22 Оксана Рубаняк