Ангели пам’яті

В дні пам’яті Героїв Небесної Сотні з глибоким сумом і з великою вдячністю згадуємо тих, хто був там, на Майдані, і хто віддав своє життя за нас з вами.
20 лютого група ПО-34 разом зі своїм куратором приєдналися до вшанування пам’яті Героїв. Студенти підготували виховний захід на тему «Ангели пам’яті». Під час виступів ми відтворили  життєві шляхи наших краян, які віддали своє життя за Україну, декламували вірші приурочені Революції Гідності, виготовляли паперові ангелики. За невеликий проміжок часу перед очима промайнула моторошна історія зламу у світогляді українського народу, яка породила ще більшу кількість патріотів України.
Ми закликаємо вас згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

Підготувала студентка групи ПО-34