Запрошуємо до участі у міжнародній конференції

Івано-Франківський коледж

Державного вищого навчального закладу

«Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Character International, Inc.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ НАУКОВЦІ, ВИКЛАДАЧІ, СТУДЕНТИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Особливості формування характеру особистості Z-покоління», яка відбудеться 1–2 квітня 2020 року на базі Творчої лабораторії з вивчення і формування характеру дитини Івано-Франківського коледжу Державного вищого навчального закладу «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

• Інформаційна трансформація суспільства і її вплив на характер сучасної дитини.
  • Психологічні особливості дітей Z-покоління.
  • Формування лідера в умовах діджиталізації.
  • Взаємостосунки дитини Z з іншими: ефективна комунікація, вирішення конфліктів, емпатія, формування норм і цінностей.
  • Виховання характеру сучасних дітей: нові методи та підходи.

Програма конференції передбачає пленарне засідання та роботу секцій: «Психолого-педагогічні аспекти формування характеру дошкільника», «Особливості формування характеру дитини в молодшому шкільному віці».

Форма участі в конференції: доповідь на секційному засіданні, публікація статті, участь без доповіді та публікації.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо надіслати до 24 лютого 2020 року на Email: hannamaxymchuk@gmail.com:

• заявку (електронною поштою, додаток 1), у якій указати відомості про учасника конференції: прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, посаду, науковий ступінь, вчене звання, контактний телефон, адресу для листування, E-mail, назву доповіді та секції;
  • електронну версію статті, сформовану у вигляді файлу (електронною поштою). Текст має бути складений у Microsoft Word (розширення *.doc, .docx). Гарнітура – Times New Roman, кегль – 14 pt. Поля: праве – 25 мм; верхнє, нижнє – 20 мм; ліве – 30 мм. Міжрядковий інтервал – 1,5. Абзацний відступ – 1,25 см, установлена заборона висячих рядків.

До друку приймаються наукові статті обсягом 6–12 сторінок, які раніше не друкувалися.

Вимоги до оформлення статей:

1) Стаття починається з індексу УДК у верхньому лівому куті першої сторінки тексту.

2) Назва друкується великими літерами (українською та англійською мовами), вирівнювання по лівому краю.

3) Прізвище та ініціали автора – напівжирними літерами по лівому краю (українською та англійською мовами).

4) Анотації та ключові слова подаються:

• англійською мовою (100 слів) – машинний переклад не допускається;
  • українською мовою (цілком подібна до змісту анотації англійською мовою).

5) Основний текст статті може розбиватися на підрозділи.

Посилання в тексті подаються у квадратних дужках із зазначенням номера джерела та сторінки [7, с. 64] у підзаголовку «Література».

Нерозривний пробіл (Ctrl+Shift+пробіл) ставиться обов’язково:

• між ініціалами та прізвищем (В. Данилов);
  • після географічних скорочень (м. Київ);
  • між знаками номера (№) та параграфа й числами, які до них відносяться;
  • у посиланнях на літературу [14, с. 60];
  • усередині таких скорочень: і т. ін.;
  • між внутрішньотекстовими пунктами й інформацією, яка йде після них, міжчислами й одиницями виміру (20 кг), а також датами (ХХ ст., 2002 р.).

6) Схеми та малюнки в статті потрібно пронумерувати. Нумерація виділяється курсивом, назва малюнка – курсивом напівжирним.

Слово «Таблиця» виділяється напівжирним шрифтом по правому краю, назва таблиці – по центру напівжирним курсивом.

7) Література розміщується після статті в порядку згадування або в алфавітному порядку. Список літератури оформляється відповідно до Бюлетеня ВАК № 5 за 2009 р.

Статті студентів, магістрантів, аспірантів та здобувачів супроводжуються завіреними рецензіями наукового керівника (якщо він є співавтором публікації, то рецензія не обов’язкова).

Видання здійснюється за кошти організації «CharacterI nternational, Inc.». Тексти доповідей будуть безкоштовно опубліковані у збірнику матеріалів наукової конференції.

Редакція залишає за собою право відбору та редагування статей. До друку приймаються лише наукові статті, які мають такі необхідні елементи: постановка проблеми в загальному вигляді та її зв’язок із важливими науковими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, у яких започатковано розв’язання даної проблеми й на які спирається автор, виділення не вирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячується означена стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження та перспективи подальших розвідок у даному напрямі.

Розсилка – за рахунок особистих коштів учасників конференції. Деталі за телефоном.

Контактні телефони:

Нестеренко С. В. : моб. : (050)433-43-33.

Е-mail: snesterenko_@ukr.net.

Максимчук Г. М. : моб. : (098)230-59-61.

Е-mail: hannamaxymchuk@gmail.com

Проїзд, харчування та проживання – за рахунок учасників конференції.

Реєстрація учасників – 1 квітня 2020 року з 9.00-10.00 год. Біля актового залу у центральному корпусі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57. Їхати від залізничного вокзалу маршрутними автобусами № 38, 26 до зупинки «Прикарпатський університет».

Сподіваємося на співпрацю!

учасника Міжнародноїнауково-практичної конференції

«Психологічні аспекти формування характеру дитини»

3-4 квітня 2019 року, м. Івано-Франківськ