Чудо твориться людьми!!!

Вже традицією стало в Юридичному відділенні нашого коледжу долучатися до благодійних акцій, присвячених Дню Святого Миколая. Ось і в цьому році ми не зрадили своїх традицій і вирішили черговий раз зробити приємне тим, хто цього потребує. Отоооооож… Коли ми пішли до офісу Мальтійської служби допомоги, то листів від дітей-сиріт вже не було в наявності – їх просто розібрали. Але ми так просто не здалися і вирішили долучитися до акції іншим способом.

В Коломиї є інтернат для жінок з особливими потребами. Вони мають деякі фізичні та психічні вади. Миколай також приходить до них, і повірте – вони щиро радіють (не менше за діток). Отже, на кошти, які зібрали наші студенти, ми купили 30 гігієнічних наборів для цих дівчат. Решту 400 гривень, які залишилися, ми вкинули у скриньку. За ці гроші будуть куплені фрукти або ж інші предмети, які потраплять в інтернати. Нижче прикріплюю фото для підтвердження.

Ще раз дякуємо тим, хто долучився. А це студенти спеціальностей «Право» та «Туризм».

Памꞌятайте – Чудо Твориться Людьми!!!