Збирай багатство у своїй душі,
І не сумуй, що золота не маєш,
Творить ДОБРО для іншого спіши –
У добродії Бога величаєш.

Григорій Васянович

16 грудня 2019 р. о 10.30 год. у приміщенні ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника» (гуманітарний корпус, 1 поверх) розпочнеться благодійна ярмарка

«Творимо добро своїми руками»

Об’єднані ідеєю творити добро, студенти ІІІ курсу Івано-Франківського коледжу (групи ПО-31, ПО-32, ПО-33, ПО-34) та першокурсники Педагогічного факультету репрезентуватимуть власні роботи виготовлені на заняттях з дисципліни «Методика трудового навчання з практикумом», печиво, тістечка, торти та інші солодощі.

Зібрані кошти передадуть на лікування Вітовської Вікторії Олександрівни (19.09.2005) із с. Стефанівка Калуського району. Діагноз – пухлина головного мозку. Батьки дитини вірять у перемогу над страшною недугою!!!А найголовніше Вікторія вірить у своє одужання. У неї ще стільки нездійсненних мрій!!!!

Тож допоможімо здійснити мрії Вікторії!