Успішний виступ студентів коледжу з баскетболу в Спортивних іграх області серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

13 грудня юнаки збірної Івано-Франківського коледжу                  ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» взяли участь в І етапі Спортивних ігор області серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з баскетболу. У склад команди ввійшли: Дмитро Грицюк (ПР-22), Станіслав Сівковький (ПР-42), Степан Никорак (ПМ-11), Владислав Головчук (ПМ-11).  Хлопці змагалися зі студентами шести навчальних закладів у стінах спортивного залу Коледжу електронних приладів.

Вже з першої гри наші учасники впевнено заявили про можливості й наміри стати лідерами змагань. У підсумку всіх ігор команда, не програвши жодної сутички на спортивно майданчику, безкомпромісно вийшла вперед і стала переможцем змагань.

ІІ (фінальний) етап спортивних ігор області серед коледжів відбудеться 20 грудня. Наші спортсмени (регіон «Прикарпаття») змагатимуться з переможцями та призерами регіонів: «Покуття» та «Галичина».

Вітаємо наших студентів з успішним виступом та бажаємо подальших спортивних успіхів!