Відвідини готелю «Reikartz Парк Готель»

Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати. Але враження від подорожі залежать не тільки від місць, які ви відвідаєте, але і від вибраного вами готелю.

З навчальною метою студенти 2-го курсу спеціальності «Туризм» під керівництвом викладача з дисципліни «Організація та технологія обслуговування в готелях»  Лояк Лілії Миколаївни відвідали готель «Reikartz Парк Готель», який розташований на березі озера поряд з міським парком. Це одна з кращих зон відпочинку у місті. Під керівництвом викладача студенти мали змогу ознайомитися з підприємством готельного господарства, його структурою, основними завданнями, роботою служб готелю. В ході екскурсії засвоїли основні принципи з  планування вестибюльної групи приміщень, розташування служб інформації, служб побутового та торгівельного обслуговування. Також студенти мали можливість ознайомитися з послугами, які надає готель, оглянути номери різних категорій, ресторан та конференц-зал готелю. Вдале розташування, ідеальна чистота та привітний персонал залишили дуже хороші враження. Для студентів це був безумовно вдалий досвід для подальшого його застосування!