Оголошення

Настановча нарада з питань організації і проведення виробничої (педагогічної) практики «Пробні уроки і заняття в школі» студентів четвертого курсу спеціальності 013 Початкова освіта відбудеться 28 жовтня 2019 року о 13.30 в актовій залі педагогічного факультету (вул. Степана Бандери,1).

“Козацькі забави”

А ось такі були “Козацькі забави” в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ “ПНУ ім. В. Стефаника”. P.S. Дякую студентам за таку активність, проявлену харизматичність у вирішенні поставлених завдань, чудову атмосферу та любов до рухової діяльності, YOU ARE THE BEST!

Виставка юридичної літератури

Світ безперервно змінюється. Змінюється також інформація про нього. Юрист – це професія, яка потребує постійної уваги до такого перебігу подій. А цього можна досягти, знайомлячись з новинками інформаційних ресурсів. Тому вже традиційним стало в рамках тижня циклової комісії професійної та практичної Читати далі