«Прийди, Весно, прийди, красна!»

Затримались на порозі прохолода і дощі, проводжати їх в далеку дорогу та зустрічати Весну-красну взялися студенти групи ДО-31, провівши залік з народознавства у формі свята «Зустріч весни» разом з викладачем дисципліни Гурей Ольгою Іванівною й усіма гостями свята.

На святі були використані всі форми української народної творчості. Весну зустрічали піснями, іграми, водіннями хороводів разом з Лісовичком і Мавкою, а із Зеленим Шумом пошуміли на славу в запальному танці. Весна принесла в дарунок перші весняні квіточки й порадувала  радісною піснею зал.

Справжньою окрасою свята  стало виконання пісень «Щебетала пташечка», «Вербовая дощечка» під супровід бандури. В залі панувала весела атмосфера та позитивний настрій. Студенти і гості отримали задоволення та приємні враження від заходу.