Виступ команди коледжу в обласній спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації з легкої атлетики

16 травня у місті Кулуш пройшов завершальний етап обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Студенти 11 коледжів мали змогу позмагатись у дев’яти спортивних дисциплінах з легкої атлетики і визначити між собою сильніших як в особистому, так і в командному заліку.

Наші спортсмени продемонстрували непогані результати. Студентка групи Дз-21 Кулик Ольга фінішувала другою на дистанції 100м, а на 200м отримала абсолютну перемогу. Також порадували дівчата з естафети 4х100м (Зорійчук Христина, Коропецька Оксана, Ільків Дарія та Кулик Ольга), які, поступившись лише Івано-Франківському Базовому медичному коледжі, піднялись на другу сходинку п’єдесталу. У командному заліку збірна коледжу посів 5 місце.