Вітаємо!!!

Під час золотої осені щорічно святкуємо це світле свято всіх учителів – День працівника освіти України.
Дорогі колеги! Я пишаюся нашим навчальним закладом і з упевненістю можу сказати, що приводом для гордості є ви – наші викладачі і наші студенти.
Звичайно, у цьому календарному році життєві обставини змусили нас працювати в онлайн-режимі і поки ми ще не можемо зібратися колективом урочисто в залі, хоч уже маємо можливість щоранку приходити в аудиторії.
Я знаю, що навряд чи хтось ще витрачає стільки сил, турботи і терпіння, щоб озброїти наших студентів найціннішим ресурсом – знаннями та вміннями вчитись!
Вітаю вас з професійним святом!
Висловлюю вам подяку за відданість справі, за сумлінну працю, високий професіоналізм та досягнення в навчанні та вихованні студентської молоді.
Бажаю здоров’я, щастя, процвітання, поваги, миру і гармонії в душі, тепла в осінні дні і хай ваш настрій не залежить від погоди.
Успіхів вам! Хай щастить у всьому!